Yaşam

Mahsun Kırmızıgül Sahnede Şort Giyilmesine İlişkin Eleştirilere Cevap Verdi

Mahsun Kırmızıgül, sahnede şort giydiği için sosyal medyada eleştirilince sessiz kalmadı. Sanatçı, Bodrum Günay sahnesinde yaşanan olayı anlatarak dinleyicilerine duyduğu saygının ne kadar büyük olduğunu vurguladı.

Olay programın bitiminde yaşandı. Kırmızıgül sahneden inip sahne kostümlerini günlük kıyafetleriyle değiştirirken beklenmedik bir istekle karşılaştı. Mekanı dolduran pahalı izleyiciler, Mahsun Kırmızıgül’ü yeniden sahneye davet etmek isterken, bu istek üzerine şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Seyircilerin yoğun ısrarı üzerine Mahsun Kırmızıgül, hızla ceketini giyip yeniden sahneye çıkmak zorunda kaldı. Bu arada sanatçı giydiği şorttan dolayı özür diledi ve dinleyicilerinin isteklerini geri çevirmedi.

Mahsun Kırmızıgül, yaptığı açıklamada, “Sahne kostümümü değiştirmek için sahne arkasına gittim ve seyircilerin yoğun talebi üzerine tekrar sahneye çıkmak zorunda kaldım. Seyircilerimden özür diledim. Hiçbir zaman seyircime, sevdiğime saygısızlık yapmadım. Sanat hayatım boyunca beni sevenlere. Onun da izleyicisine benim kadar saygılı olduğunu iddia ediyorum.” “Bu dünyada bunu bu şekilde bilen hiçbir sanatçı yok.” söz konusu.

Mahsun Kırmızıgül’ün bu samimi açıklaması dinleyicileri tarafından olumlu karşılandı. Müzisyenin sahne kıyafeti seçimiyle ilgili eleştirilere verdiği yanıt, müzik mesleğindeki profesyonelliğini bir kez daha ortaya koydu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu